Józef Osiński Radny miasta Pruszków
::
Podziekowanie
Szanowni Państwo,

Za nami długa i wyczerpująca kampania samorządowa. Z tego powodu chciałem podziękować wszystkim i każdemu z osobna za wkład w realizację tej kampanii. W ciągu ostatnich trzech tygodni włożyliśmy wiele trudu w dotarcie do jak największej ilości wyborców zarówno poprzez organizację spotkań wyborczych, rozdawanie ulotek, rozwieszanie plakatów i banerów jak i organizowanie innych akcji promujących Naszą partię. Nie raz poświęcaliśmy na to swój cały wolny czas oraz energię. Tym niemniej, dzięki wysiłkowi każdego z Państwa wynik wyborów można ocenić jako zadowalający i dający dobre i pozytywne nadzieje na przyszłość. Sukces wyborczy jest sukcesem nie tylko Nas wszystkich ale również każdego z Nas.
Gratuluję wszystkim osobom, którym udało się uzyskać mandat w organach samorządu terytorialnego. Pragnę podkreślić, że są Państwo dzisiaj reprezentantami społeczności lokalnych i ciąży na Państwu odpowiedzialność za kształt rzeczywistości samorządowej. Postarajmy się każdym swoim działaniem dążyć do wprowadzania zmian usprawniających funkcjonowanie Naszych miast oraz do zaprezentowania zarówno siebie jak i innych członków partii jako osób kompetentnych i merytorycznie przygotowanych do wykonywania powierzonych nam funkcji.

Dziękuję również wszystkim osobom, których wynik wyborczy nie pozwolił na objęcie mandatu w rozpoczynającej się kadencji samorządowej. Pomimo wszystko chciałbym Państwa zachęcić do dalszej współpracy tak aby w następnych wyborach, bogatsi o doświadczenia minionej kampanii, mogli Państwo uzyskać mandaty do organów samorządu terytorialnego.

Dodatkowo, w celu usprawnienia przyszłych kampanii wyborczych chciałbym aby każdy z Państwa zastanowił się nad tym jakie działania w minionej kampanii były skuteczne a jakie wymagają dopracowania tak aby z roku na rok Nasza działalność była coraz lepiej zorganizowana oraz coraz bardziej wydajna, co niewątpliwie będzie się przekładało na wyniki kolejnych wyborów.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję i liczę na owocną współpracę zarówno podczas rozpoczynającej się kadencji organów samorządu terytorialnego jak również podczas następnych wyborów.

Pozdrawiam,
Józek Osiński


Dodane przez admin dnia November 29 2010 11:07:34
0 Komentarzy ~ 65536 Czytań Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Nick:smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley
Wyłącz Uśmieszki w komentarzach

Życiorys
Nazywam się Józef Osiński, mam 52 lat i mieszkam w Pruszkowie.

Od 1981 roku pracuję w Elektrociepłowniach Warszawskich S.A. Vattenfall Heat Poland. Przez te 29 lata pracowałem na różnych stanowiskach, przechodząc przez kolejne szczeble stanowisk służbowych, min. funkcję zastępcy kierownika zmiany, obecnie specjalistę ds. BHP
Posiadam wyższe wykształcenie, tytuł magistra, specjalizacja Produkcja na rynki międzynarodowe, na uczelni Politechnika Warszawska, obecnie kończę studia podyplomowe kierunek BHP.
Od 12 lat należę do związku pracowników ruchu ciągłego a uprzednio należałem do związku NSZZ Solidarność w zakładzie pracy.
W pracy jestem aktywnym działaczem społecznym, powszechnie lubianym i szanowanym przez współpracowników. Wymiernym tego przykładem był powtórny wybór mojej osoby na stanowisko tzw. SIP-owca, czyli społecznego inspektora pracy, a w 2006 roku zostałem audytorem ds. BHP oraz rozpocząłem szkolenie na audytora ds. Ochrony Środowiska.
Kontakt
Józef Osiński

Telefon: 692 140114
E-mail: jozef.osinski@wp.pl
Funkcje : Okręg Warszawa, Komitety terenowe PiS, powiat pruszkowski, członek Zarządu
blog
Miasto Pruszków PIS Parlament Europejski
Powered by: PHP-Fusion v6.01
voodz theme by: sonar